שירותי החברה

המחלקות המקצועיות ב- מ.א.ן נכסים לוקחות בחשבון ספקטרום שלם של תנאים מיוחדים הקשורים לאזור הגיאוגרפי בו ממוקם הנכס. אנו מתעדכנים ברפורמות בתכנון מוניציפאלי ולומדים שינויים עתידיים בנושאי תחבורה, תשתיות ולוגיסטיקה. רק אז אנו ניגשים לנושא המרכזי – מציאת הנכס הנכון עבור הלקוח כך שכל דרישותיו יענו, הן בהווה והן בעתיד, תוך שמירה על סודיות מוחלטת. 
 
מאן נכסים מתמחה באיתור נכסים ומציאת פתרונות עבור חברות, תוך מתן דגש לצרכיה ולמאפייניה הייחודיים של כל חברה.
החברה מתמחה בייעוץ לחברות מתחומים שונים ומגוונים כגון: היי טק, ביו טק, בנקים, לוגיסטיקה מסחר ועוד.
ניתוח צרכי הלקוח, ניתוח חוזים קיימים, עריכת נכסים מתאימים, ניתוח כלכלי ואיכותי של הנכסים השונים,
בדיקת כדאיות כלכלית של מעבר אל מול חידוש חוזה קיים, ניהול המו"מ עם בעלי הנכסים, ליווי מלא של החברה עד לחתימת חוזה שכירות.
המחלקה הבינלאומית במאן נכסים מתמחה במתן יעוץ וליווי של לקוחות אסטרטגים של החברה, בדגש על חברות בינלאומיות.
אנו מלווים חברות במסגרת תהליך של מעבר או חידוש בנכס קיים, החל  מהגדרת הצרכים הנדלניים של החברה ועד לקבלת החלטות על מעבר או חידוש.
אנו בוחנים את חוזי השכירות הקיימים של החברה ומסכמים את מצבת ההתחייבויות שלה, מסיקים מסקנות ומוצאים דרכי התייעלות וצמצום של עלויות הנדל"ן, כמו גם נותנים המלצות בהתאם לבדיקה האמורה.
אנו עורכים סקרי שוק השוואתיים, תוך בחינת השוק בו נמצא הנכס, נכנסים לתהליך של משא ומתן עם בעל הנכס הנוכחי לגבי תנאי החוזה, החזרת שטחים מלאה או חלקית, השכרות משנה של שטחים שאינם בשימוש החברה, ועוד.  !We are a One Stop Shop
מחלקת ההשקעות של מאן נכסים עוסקת בתיווך וייעוץ עסקאות קנייה ומכירה של נכסי נדל"ן. המחלקה עובדת עם מגוון רחב של חברות ומשקיעים פרטיים ומוסדיים דבר המאפשר לה כיסוי שוק מרבי ומתן מידע אמין ואיכותי.
איתור נכסים להשקעה, הערכת שווי של נכסי נדל"ן, ליווי משקיעים בקבלת החלטה לרכישה\מכירה של נכס, תוך כדי הכוונת המשקיע לאזורים\תחומים התואמים את יעדיו, עריכת סקרי שוק וצפי למגמות עתידיות, בדיקת כדאיות כלכלית של פרויקטים יזמיים, ייעוץ בעסקאות Sale & Lease Back, שיווק נכסים המוצעים למכירה.
מחלקת שיווק פרויקטים במאן נכסים עובדת בשיתוף פעולה מלא עם יזמי הבניה הגדולים והמוכרים ביותר בתחום הנדל"ן המסחרי.
תהליך שיווק הפרויקט דורש ניסיון רב, הכרת שוק המשרדים בישראל ופעולות השיווק הנדרשות על מנת להשיג
את התוצאה הטובה ביותר עבור היזם.
פעולות השיווק בהן אנו משתמשים מגוונות ומותאמות על פי הפרויקט ואופי השוכרים הפוטנציאליים, זאת לאחר ניתוח מקיף של הסביבה בה הפרויקט ממוקם והחלטה לגבי תקציב ופעולות השיווק.
היצע הנכסים שלנו מעודכן בתדירות יומית וכולל: נכסים פנויים ומחירי שכירות המקנים יכולות ניתוח גבוהות לגבי נכס קיים או נכס עתידי והסביבה.
users, users, people, group, team, members, community
תיווך וייעוץ
ייעוץ וליווי חברות בינלאומיות
globe, globe, web, internet, network, sphere
השקעות
stats-up, stats-up, growth, improvement, bars, graph, statistics
שיווק פרויקטים
office, office, home, house, work, building